blank

Konkurs "Głośnego Czytania Prozy Angielskojęzycznej” w PWSZ w Pile.

glosne czytanie ang

30.11.2016r odbył się konkurs głośnego czytania prozy anglojęzycznej organizowany przez Studenckie Koła Naukowe Miłośników Literatury i Filmu oraz Dydaktyczno- Tłumaczeniowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St.Staszica w Pile. W szranki stanęło 14 przedstawicieli 5 szkoł ponadgimnazjalnych z rejonu, a ich zadaniem było dokonanie prezentacji wybranego utworu i jego autora, a nastepnie odczyt wybranego fragmentu. Reprezentantka naszej szkoły: Natalia Nowaczyk z klasy 4RE, przygotowująca się pod okiem Pani Anny Doczekały, została wyróżniona za swoje umiejętności językowe i brytyjski akcent. W nagrodę otrzymała cenne nagrody ksiązkowe, aby rozwijać swoje zainteresowania czytelnicze. Gratulujemy kolejnego sukcesu i trzymamy kciuki za nastepne!

Zespół Jezyków Obcych Nowożytnych

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
chrzest 966
 bip logo
odkrywcy talentow
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information