PIERWSZE MIEJSCA WYŚPIEWANE!

wyspiewane zwyciestwoIX Powiatowy Konkurs Kolęd i Pisenek Świątecznych Niemiecko i Anglojęzycznych odbył się 19 grudnia 2017r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. H. Sienkiewicz w Trzciance.

Z roku na rok uczniowie prezentują coraz wyższy poziom  a IX już edycja zaowocowała wygraną m.in. uczniów z naszej szkoły.

Pierwsze miejsce w piosenkach anglojęzycznych ex aequo z LO z Czarnkowa zdobył duet z Górki tj. Monika Kordy z kl. 3TIŻ i Kamil Januszkiewicz z kl. 3 TIL. Piosenkę niemieckojęzyczną zaśpiewaną przez Kamila Januszkiewicza również jury oceniło jako jeden z najlepszych występów i znów na równi z LO z Trzcianki, Kamil zdobył pierwsze miejsce w tej kategorii.

Ponadto, Monika i Kamil na tyle oczarowali publiczność, że otrzymali również nagrodę publiczności.

Wśród ogromnej konkurencji  zarówno Kamil jak i Monika prezentując swój talent wokalny, zaszczycili nas wygraną za co dziękujemy i gratulujemy.

Edyta Masłek-Stelcer, Magdalena Gmyrek