W najbliższym czasie udział czarnkowskiej "Górki":

• 04.04.2018 – Warsztaty: Posiedzenie komisji egzaminacyjnej: dyrektor szkoły Jan Palacz, dyrektor CEZ Andrzej Tadla, nauczyciel przedmiotów zawodowych Artur Kopka, przedstawiciele zakładów STEICO z Czarnkowa i Czarnej Wody; miejsce: STEICO Czarnków.
  • 05.04.2018 – Propozycja nauki zawodu w roku szkolnym 2018/2019: dyrektor szkoły Jan Palacz, wicedyrektor szkoły Barbara Trybuchowska; miejsce: Lubasz.
  • 06.04.2018 - Kongres Powiatów „DOBRY ZAWÓD”: uczestnicy: dyrektor szkoły Jan Palacz, wicedyrektor szkoły Barbara Trybuchowska, nauczyciel przedmiotów zawodowych Artur Kopka, uczniowie: Michał Bielejewski, Szymon Chmielewski, Michał Siodła; miejsce: Wrocław.
  • 23.04.2018 – Festiwal Nauk : uczestnicy: nauczyciele ZSP w Czarnkowie, nauczyciele CEZ w Czarnkowie; uczniowie gimnazjów.; miejsce: ZSP w Czarnkowie.