blank

Budujemy Dom Energooszczędny

budujemy energo domW bieżącym roku szkolnym w Centrum Edukacji Zawodowej w Czarnkowie realizowany będzie projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej „Budujemy dom energooszczędny" , organizatorami przedsięwzięcia są Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej i Fundacja Leroy Merlin. Projekt skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, kształcących się w zawodach: technik budownictwa, technik ochrony środowiska i technik urządzeń sanitarnych. Główne cele to kształtowanie umiejętności planowania i stosowania nowoczesnych rozwiązań związanych z dziedziną energooszczędnego budownictwa.

Czytaj więcej: Budujemy Dom Energooszczędny

Szkoła Dobrego Budowania PSB

multikolorW dwa kolejne czwartki października dzięki uprzejmości włascicieli firmy MultiColor S.C. Stanisław Janc , Andrzej Janc, w Centrum Edukacji Zawodowej w Czarnkowie, uczniowie wszystkich klas technikum budownictwa ZSP im. Józefa Nojego w Czarnkowie, uczestniczyli w szkoleniach dla młodzieży zorganizowanych w ramach Szkoły Dobrego Budowania - PSB.

Czytaj więcej: Szkoła Dobrego Budowania PSB

Szkolenie i konkurs KRUS

KRUS 2014 012W dniu 27 października 2014 r. na „Górce” odbyło się szkolenie i konkurs z zakresu BHP w rolnictwie, które zostało przeprowadzone przez oddział KRUS w Czarnkowie. Szkolenie w naszej szkole zostało przeprowadzone po raz trzeci, w tym roku wzięło w nim udział 25 uczniów. Każde szkolenie kończy się częścią konkursową, której celem jest popularyzowanie wśród młodzieży znajomości zagrożeń i zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym oraz kształtowanie umiejętności praktycznego zastosowania wiedzy z zakresu BHP w rolnictwie.

Czytaj więcej: Szkolenie i konkurs KRUS

Październik Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych w 2014 r.

msc bibl szkOd kilkunastu lat w październiku obchodzimy święto bibliotek szkolnych, które z czasem, z jednodniowego wydarzenia, przekształciło się w Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych – najdłuższe święto w szkole. Święto nie tylko nauczycieli bibliotekarzy, ale przede wszystkim uczniów - czytelników, użytkowników biblioteki, czy osób poszukujących informacji. Hasłem tegorocznego święta są słowa Umberto Eco „Kto czyta książki ten żyje podwójnie”.

Czytaj więcej: Październik Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych w 2014 r.

Grzybobranki Liryczne na „ Górce”.

grzybobranki liryczne23.10.2014r. w ramach XX Grzybobranek Lirycznych organizowanych w Czarnkowie przez Miejskie Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną, odbyło się spotkanie autorskie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego. Spotkanie poetów z miłośnikami poezji zostało prowadzone przez państwa Jolantę i Stanisława Szwarc. Małżeństwo poetów, nauczycieli z Poznania zafascynowało młodzież z „ Górki”, a ich poezja pełna humoru stała się inspiracją do młodzieńczej twórczości naszych uczniów.

Czytaj więcej: Grzybobranki Liryczne na „ Górce”.

Podziękowanie

Kolejne już Podziękowanie wpłynęło na ręce dyrektora szkoły Jana Palacza. Tym razem Zofia Hryhorowicz, dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu, dziękuje za umożliwienie przeprowadzenia standaryzacji zadań w ramach Projektu VII „Budowa banków zadań” oraz za okazaną życzliwość.

Konkurs kulinarny

konkurs kulinarnyDnia 21 października 2014 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Trzciance odbył się konkurs gastronomiczny zorganizowany przez Radę Młodzieży powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, którego celem było poszukiwanie „talentów kulinarnych”. Naszą szkołę reprezentowały uczennicę klasy 4Ż4- technikum żywienia i gospodarstwa domowego: Marta Kulupa i Zuzanna Witt.

Czytaj więcej: Konkurs kulinarny

FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE

final la wlkp8 października na stadionie TS „OLIPMIA” w Poznaniu odbył się Finał Wojewódzki XVI Licealiady w Lekkiej Atletyce. W zawodach udział wzięło ok. 600 zawodników. ZSP w Czarnkowie reprezentowali: Kasperska Patrycja ( chód 2000 m ) – miejsce 13, Kwiatkowski Tobiasz ( 800 m ) – miejsce 12 i Dymek Gracja ( 1500 m ) – miejsce 18.

Gratulujemy.

Opiekun: Piotr Kłos

Strona 1 z 117

Organem prowadzącym jest Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki: herb pct

napisalionas2

Projekty

godło
 bip logo
odkrywcy talentow
 

interklasa

Szkoła bierze udział w projekcie Szkoła Sukcesu

jestem_przedsiebiorczy

szkola_humanitarna
kluczowe_kompetencje
wirtualne_laboratoria
szkola_kompetencji
askompetencji

dp

ecdl

eduseekani

sp_logo_copy

szk_bez_przem_log

cert1
1

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information