blank

„Przeciwdziałamy przemocy i agresji”

przeciwdzialanie przemocyDnia 14 listopada w auli naszej szkoły , w ramach Szkolnego Tygodnia Kultury Zdrowotnej, odbyła się akcja profilaktyczna pod hasłem „ Przeciwdziałamy przemocy i agresji”. W akcji tej wzięli udział zaproszeni goście, Pani Ewa Pawlikowska – Adamczak , kierownik Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej ds. Rodzinnych i Nieletnich przy Sądzie Rejonowym w Trzciance, Pani Justyna Przybył, Specjalista ds. Nieletnich w Komendzie Powiatowej Policji w Czarnkowie, Pani Dorota Skucińska, z Centrum Integracji Społecznej  w Gębiczynie oraz uczniowie naszej szkoły z klas : II LB; II I4; II M4 II Ż4 wraz z nauczycielami.

Czytaj więcej: „Przeciwdziałamy przemocy i agresji”

I MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

 

ii lo walczDyrekcja i nauczyciele matematyki II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. J. Tischnera w Wałczu zaprosili uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w I Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym, składającym się z trzech etapów:.etap szkolny, konkurs powiatowy, konkurs międzypowiatowy. W dniu 14 listopada 2014 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie odbył się II etap ( konkurs powiatowy), w którym uczestniczyło 18 uczniów, w tym 5 uczniów z naszej szkoły. Do etapu III – międzypowiatowego zakwalifikowali się uczniowie z kl. 3 EK: Magdalena Pierko i Krzysztof Kisała. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale konkursu, który zostanie przeprowadzony 10 grudnia 2014 r. godz. 1100 w II Liceum Ogólnokształcącym im. ks. prof. J. Tischnera w Wałczu przy ulicy Bydgoskiej 52.

Danuta Karpińska, Katarzyna Ruta-Żak

 

ZOBACZYĆ MISTRZÓW ŚWIATA!!!

skra logoSiatkówka jest w Polsce niewątpliwie jedną z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych. Posiadamy jedną z najsilniejszych lig na świecie a nasza męska reprezentacja została we wrześniu świeżo upieczonymi mistrzami świata. Sukcesy kadry narodowej mają swoje pozytywne odzwierciedlenie także wśród naszej szkolnej młodzieży, która bardzo chętnie na zajęciach z wychowania fizycznego odkrywa tajniki tej niezwykle fascynującej a jednocześnie bardzo trudnej technicznie gry zespołowej.

Czytaj więcej: ZOBACZYĆ MISTRZÓW ŚWIATA!!!

Jak zostać pisarzem?

spotkanie z pisarkąMój sukces potwierdził tylko szeroko znaną prawdę,
iż dla człowieka nie ma rzeczy niemożliwych.

Gaja Kołodziej Wystrzałowa maturzystka

Na to pytanie starała się odpowiedzieć pani Gaja Kołodziej, niespełna 25-letnia pisarka powieści dla młodzieży.

Czytaj więcej: Jak zostać pisarzem?

Dobra Nowina na „Górce”

Talitha kumMury auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie po raz kolejny gościły uczestników warsztatów ewangelizacyjnych Talitha kum (Młodzieńcze, mówię ci, wstań!) dla młodzieży i Ruah (Duch Święty) dla dorosłych.

Czytaj więcej: Dobra Nowina na „Górce”

Małymi krokami do sukcesu

Do udziału w I etapie VII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez WSL, zgłosiło się ponad 8500 uczestników z 290 szkół. Patronat  nad VII edycją olimpiady objęłoMinisterstwo Edukacji Narodowej. Wśród uczestniczących w olimpiadzie byli również uczniowie naszej szkoły z klasy trzeciej i czwartej technikum logistycznego. Pierwszy etap olimpiady odbył się w piątek, 10 października 2014 roku.

Czytaj więcej: Małymi krokami do sukcesu

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopadaPolskie święto państwowe obchodzone 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918, po 123 latach zaborów (1795–1918); święto zostało ustanowione w 1937, od 1939 nie było obchodzone, przywrócono je w okresie transformacji systemowej w 1989; jest dniem wolnym od pracy.

XVI Bieg Niepodległości w Czarnkowie

bieg niepodlDnia 09.11.2014 r. odbył się XVI Bieg Niepodległości mający na celu uczczenie Narodowego Święta Niepodległości.   Bieg  odbył się w Parku Staszica w Czarnkowie. Organizatorami  biegu byli Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Czarnkowie, a  współorganizatorem Komenda Powiatowa Straży Pożarnej  w Czarnkowie.

Uczestnicy byli podzieleni na kategorie wg  wieku i płci. Rozpiętość wiekowa kształtowała się rocznikami  od 2004 i młodsi do roczników  1954 i poniżej.

Czytaj więcej: XVI Bieg Niepodległości w Czarnkowie

Strona 1 z 118

Organem prowadzącym jest Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki: herb pct

napisalionas2

Projekty

godło
 bip logo
odkrywcy talentow
 

interklasa

Szkoła bierze udział w projekcie Szkoła Sukcesu

jestem_przedsiebiorczy

szkola_humanitarna
kluczowe_kompetencje
wirtualne_laboratoria
szkola_kompetencji
askompetencji

dp

ecdl

eduseekani

sp_logo_copy

szk_bez_przem_log

cert1
1

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information