blank

Chwalenie a docenianie

Lekcja wychowawcza 00616 kwietnia uczniowie z klas 3Ż4 wzięli udział w lekcji wychowawczej przeprowadzonej przez Panią Annę Świątek z Biblioteki Pedagogicznej w Czarnkowie, inspirowanej programem profilaktyczno-wychowawczym naszej szkoły. Tematyką zajęć było: „Budowanie własnej wartości ucznia w klasie”.

Czytaj więcej: Chwalenie a docenianie

Najlepsi w Wielkopolsce!

Najlepsi OlimpijczycyNiecodzienna  i bardzo wyczekiwana wiadomość dotarła na „Górkę”: uczniowie zostali trzeci rok z rzędu najlepsi w okręgu pilskim, a po raz drugi w okręgach pilskim, poznańskim, leszczyńskim i konińskim w eliminacjach Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości! Od wielu lat tradycją stało się uczestnictwo młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie  i Centrum Edukacji Zawodowej w tej elitarnej olimpiadzie. Drużynę naszych zwycięzców stanowili uczniowie klas drugich technikum ekonomicznego i technikum budownictwa – Julia Markiewicz, Krzysztof Kisała i Andrzej Turlej.

Czytaj więcej: Najlepsi w Wielkopolsce!

MOJA KREW - TWOJE ŻYCIE

krew twoj dar11 kwietnia 2014 r. w stołówce Internatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie odbyło się coroczne spotkanie Honorowych Dawców Krwi. Było ono okazją do podsumowania akcji oraz uhonorowania uczniów - krwiodawców, którzy w mijającym roku szkolnym oddali najwięcej krwi. Na spotkanie przybyli wiceburmistrz Czarnkowa Pan Grzegorz Kaźmierczak, dyrektor ZSP w Czarnkowie Pan Jan Palacz, dyrektor Centrum Edukacji Zawodowej w Czarnkowie Pan Andrzej Tadla.

Czytaj więcej: MOJA KREW - TWOJE ŻYCIE

SKC – Nasi wolontariusze na Agro - Targach

skc agro targiDnia 13 kwietnia bieżącego roku Czarnkowsko – Trzcianecka Lokalna Grupa Działania zorganizowała kolejne  Agro – Targi. Nasi wolontariusze od kilku lat zapraszani są do współpracy. W pracy na rzecz środowiska wzięło udział 17 wolontariuszy. Byli to uczniowie klas: 1LB, 1Ek, 1Ż4, 1RE, 2LG,3Ż4, 3IB oraz 4EK.

Czytaj więcej: SKC – Nasi wolontariusze na Agro - Targach

Spotkanie z nauczycielami w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie

rel naucz a uczen10 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie odbyło się spotkanie z nauczycielami poświęcone budowaniu dobrych relacji między nauczycielem a uczniem. Prowadząca zajęcia mgr Anna Świątek zaproponowała uczestnikom metody pracy inspirowane programem profilaktyczno-wychowawczym „Spójrz Inaczej” oraz przedstawiła takie, które mogą wspomóc nauczyciela w pracy z uczniem agresywnym. Spotkanie stało się też okazją do wymiany doświadczeń i poglądów dotyczących różnych form pracy z uczniami.

Festiwal Nauki i Sztuki w Poznaniu - Świat fizyki

min slow max dzialaniaDnia 9 kwietnia 2014r. osiemnastoosobowa grupa młodzieży wraz z opiekunami uczestniczyła w Festiwalu Nauki i Sztuki w Poznaniu. Uczniowie wzięli udział w dwóch wykładach otwartych na Wydziale Fizyki UAM na Morasku. Pierwszy wykład dotyczył pomysłu zbudowania kopalni w kosmosie. Prowadzący rozważał możliwość wykorzystania planetoid jako źródła cennych surowców mineralnych. Plany są, jednak największym problemem wydaje się być pokonanie pola grawitacyjnego Ziemi.

Czytaj więcej: Festiwal Nauki i Sztuki w Poznaniu - Świat fizyki

Golgota wschodu

„Prawda Katynia jest stale obecna w naszej świadomości i nie może być wymazana z pamięci Europy”
Jan Paweł  II

golgota wschoduMłodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im.Józefa Nojego w obecności ks. Krzysztofa Sobkowiaka przed tablicą Golgota Wschodu w kościele pw. Św. Marii Magdaleny

W ramach Tygodnia Pamięci o Zbrodni Katyńskiej w  dniu 10.04.2014 roku młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im.Józefa Nojego uhonorowała męczeństwo oficerów –jeńców obozów w Ostaszkowie, Starobielsku, Kozielsku i innych miejsc masowej kaźni, składając wiązankę kwiatów pod tablicą Golgota Wschodu.

Czytaj więcej: Golgota wschodu

XVII Poznański Festiwal Nauki i Sztuki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu

UP Poznań 2014 1Dnia 8 kwietnia 2014 r. odbyła się wycieczka dydaktyczna zainicjowana przez młodzież klas trzecich technikum żywienia i gospodarstwa domowego oraz technikum rolniczego. Wyjazd odbył się w ramach XVII Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki na Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. W trakcie festiwalu uczniowie uczestniczyli w wykładach na temat „Roli lasu w walce z ociepleniem klimatu nasz sprzymierzeniec czy nasz ‘wróg’” oraz „Z kamerą wśród zwierząt…, czyli zastosowanie GIS w badaniach przyrodniczych”.

Czytaj więcej: XVII Poznański Festiwal Nauki i Sztuki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu

Strona 1 z 107

Organem prowadzącym jest Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki: herb pct

napisalionas2

Projekty

 bip logo
odkrywcy talentow
 

interklasa

Szkoła bierze udział w projekcie Szkoła Sukcesu

jestem_przedsiebiorczy

szkola_humanitarna
kluczowe_kompetencje
wirtualne_laboratoria
szkola_kompetencji
askompetencji

dp

ecdl

eduseekani

sp_logo_copy

szk_bez_przem_log

cert1
1

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information