blank

„ A kiedy przyjdzie także po mnie zegarmistrz światła purpurowy…”

stypendia za uzdonienia wokalneSłowa utworu Tadeusza Woźniaka nawiązywały do odbywającej się 2 sierpnia w Drawsku Wieczornicy, poświęconej Patronowi szkoły na „Górce” – Józefowi Noji. Ten utwór i kilka innych nawiązujących do przejścia do innego świata oraz radości z życia, wykonali oddając cześć Patronowi uczniowie szkoły: Karena Szeląg, Tomasz Czarnecki, Bartosz Tuta. Są to uczniowie wybitnie uzdolnieni muzycznie, którzy odbierają również Stypendium Burmistrza Miasta Czarnków, dla uczniów uzdolnionych.

Czytaj więcej: „ A kiedy przyjdzie także po mnie zegarmistrz światła purpurowy…”

Z ostatniej chwili....

herb miastaZ przyjemnością informujemy, że uczniom naszej szkoły: Karenie Szeląg, Bartoszowi Tuta i Tomaszowi Czarneckiemu zostało przyznane stypendium Burmistrza Miasta Czarnków dla dzieci i młodzieży uzdolnionych artystycznie. Karena, Bartek, Tomek otrzymali stypendia za uzdolnienia wokalne, prezentowane w wydarzeniach kulturalno – społecznych nie tylko powiatu, ale również regionu i kraju. Uczniowie wszędzie, gdzie występują godnie reprezentują nie tylko szkołę na „Górce”, ale także Miasto Czarnków.

 

A. Zalewska

 

Informacja dla uczniów, którzy nie zdali egzaminu maturalnego z matematyki.

W sierpniu 2014 r. nauczyciele matematyki będą prowadzić dla uczniów naszej szkoły konsultacje przygotowujące do egzaminu poprawkowego.

Harmonogram spotkań:

Data

Godzina

Sala

Nauczyciel

7.08.2014 r.

830

C1

Urszula Pasch

11.08.2014 r.

830

B1

Barbara Mendyk

13.08.2014 r.

830

C13

Danuta Karpińska

19.08.2014 r.

830

B1

Danuta Mościcka-Patalas

20.08.2014 r.

830

C15

Anna Janyska

25.08.2014 r.

830

C13

Katarzyna Ruta-Żak

Zajęcia będą trwały ok. 2-3 godzin.

Urszula Pasch

„Wspaniałe są owoce dobrych wysiłków”

Wyśpiewana Radość Najpiękniejszych Lat27 czerwca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Uroczystość przebiegała w dwóch turach. Podczas pierwszego spotkania gośćmi „Górki” byli Starosta Czarnkowsko-Trzcianecki Wiesław Maszewski, Dyrektor Centrum Edukacji Zawodowej w Czarnkowie i Przewodniczący Rady Miasta Czarnków Andrzej Tadla, Kierownictwo, Grono Pedagogiczne Centrum Edukacji Zawodowej w Czarnkowie oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie, Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Bożena Kacza, Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Zuzanna Wit. Mottem przewodnim były słowa Tomasza a’Kempisa: „Bez pracy nie zmierza się do odpoczynku, ani też bez walki nie dochodzi się do zwycięstwa”.

Czytaj więcej: „Wspaniałe są owoce dobrych wysiłków”

SKC – nasi wolontariusze na Gminnych Festynach Rodzinnych

gminne festyny rodzinneFestyny Rodzinne w Gminie Czarnków zostały wpisane na stałe w Program Aktywności Lokalnej. Przedsięwzięcia integrujące lokalną wieś finansowane są ze środków Unii Europejskiej. Liderem Projektu „Integracja Społeczna i Zawodowa na Terenie Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego” jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Trzciance. W dniach 8 i 15 czerwca 2014r odbyły się Festyny Rodzinne w Sarbii oraz Kuźnicy Czarnkowskiej.

Czytaj więcej: SKC – nasi wolontariusze na Gminnych Festynach Rodzinnych

SKC – spotkanie „Razem czy Osobno" w Gębiczynie

razem czy osobnoJako wolontariusze kilka razy byliśmy na piknikach integracyjnych Fundacji Gębiczyn. Dnia 6 czerwca odbyło się spotkanie szczególne, pod hasłem „Razem czy osobno”. Zorganizowano je w ramach projektu „Równe szanse w gminie i mieście Czarnków” w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Czarnkowie przy współudziale partnerstwa lokalnego Ziemi Czarnkowskiej.

Czytaj więcej: SKC – spotkanie „Razem czy Osobno" w Gębiczynie

Badanie - młodzi

Badanie - Młodzi 2014

Pracownia Badań Socjologicznych Humlard realizuje ogólnopolski, naukowy projekt badawczy pn. "Młodzi 2014 - plany zawodowe i edukacyjne uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych".

W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o udział w badaniu uczniów, rozpoczynających w roku szkolnym 2014/2015 naukę w klasach 4 Technikum i 3 Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Drogi uczniu Twoje odpowiedzi są dla nas cennym źródłem informacji. Wypełnij anonimową ankietę odnośnie Twoich planów edukacyjnych i zawodowych (średni czas wypełnienia ankiety nie przekracza 5 minut).

http://www.humlard.com/ankiety/index.php/336219/lang-pl

Z góry serdecznie dziękujemy

Z ostatniej chwili……

egz zaw rozpEgzaminy zawodowe rozpoczęte!

Egzaminy są formą oceny poziomu opanowania wiadomości i umiejętności z zakresu danego zawodu, ustalonych w standardach wymagań będących podstawą przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. W egzaminie biorą udział absolwenci : zasadniczej szkoły zawodowej, technikum, technikum uzupełniającego, szkoły policealnej.

 

Strona 1 z 112

Organem prowadzącym jest Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki: herb pct

napisalionas2

Projekty

 bip logo
odkrywcy talentow
 

interklasa

Szkoła bierze udział w projekcie Szkoła Sukcesu

jestem_przedsiebiorczy

szkola_humanitarna
kluczowe_kompetencje
wirtualne_laboratoria
szkola_kompetencji
askompetencji

dp

ecdl

eduseekani

sp_logo_copy

szk_bez_przem_log

cert1
1
DBI

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information