Menu Zamknij

MISTRZOSTWA SZKOŁY W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

Dnia 01.04.2019r. nadszedł czas rywalizacji o prymat najlepszej drużyny w Mistrzostwach Szkoły  w Unihokeju dziewcząt. Do walki o ten tytuł stanęło 7 drużyn-reprezentacje klas:3RL, 1ez, 2LŻ, 1LŻ, 3IŻ, 4EK, 1LH. Reprezentantki klas podzielone zostały na dwie grupy w drodze losowania, w których zagrały systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji z grupy I (3IŻ, 1ez, 3RL) awansowała do dalszych rozgrywek 3RL, a z grupy II (4EK, 1LH, 1LŻ, 2LŻ) awansowały 1LH i 1LŻ. Drużyny, które wywalczyły awans, rozegrały również mecze systemem „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce po bardzo zaciętych grach i tym samym tytuł Mistrzyń Szkoły w Unihokeju zdobyła klasa 1LH, wygrywając wszystkie mecze. Drugie miejsce wywalczyła klasa 3RL, która uległa tylko klasie 1LH. Trzecie miejsce przypadło klasie 1LŻ. Ostateczna klasyfikacja Mistrzostw Szkoły w Unihokeju Dziewcząt:

1 miejsce      1LH

2 miejsce      3RL

3 miejsce       1LŻ

Pozostałe drużyny walczyły zacięcie, ale do finału mogły awansować tylko 3 drużyny. Dziękujemy za wspaniałą postawę i zaangażowanie. Trzy pierwsze drużyny 6-cio osobowe otrzymały dyplom i nagrody.

Organizatorzy: Małgorzata Bednarek, Grażyna Bernard