Menu Zamknij

Weronika finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Weronika Bielejewska, uczennica klasy III LE z Zespołu Szkół  Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie została finalistką tegorocznej olimpiady logistycznej!
            Weronika otrzymała: zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

            12 kwietnia br. w Auli Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu odbyła się Uroczystość Ogłoszenia Wyników XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Nasza finalistka w drodze do finału pokonała ponad 8,3 tysiąca uczniów z całej Polski! W trzecim, ostatnim  etapie  zajęła 18 miejsce wśród 75 wyróżnionych finalistów.
            Honorowy Patronat nad olimpiadą objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji. Patronat Merytoryczny sprawują: Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne.
            Weronice serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.                                                                                               opiekun Ewa Bielejewska