Menu Zamknij

Kolejny sukces na ogólnopolskim finale, zdobyty przez młodych logistyków z „Górki”

Młody Lean Lider to bezpłatny, ogólnopolski program edukacyjny prowadzony przez LEAN EDUCATION. Przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, zawodowych, gimnazjów, techników i liceów w wieku od 15 do 19 lat.
Udział nastoletnich uczniów w tym unikatowym programie to szansa na rozwinięcie przez nich kompetencji przedsiębiorczości indywidualnej i zespołowej, poznanie zasad lean i umiejętności ich zastosowania.

         W dniu 4 czerwca 2018 r. odbył się ogólnopolski finał konkursu.
W gościnnych progach Wydziału Ekonomicznego oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego spotkała się już tylko setka wybranych w półfinałach młodych logistyków, a wśród nich nasi uczniowie – logistycy z klasy 3RL. Drużyny zakwalifikowane do finałów (po przejściu dwóch poprzednich etapów) prezentowały projekty, które zostały przez nie zrealizowane w rzeczywistych warunkach biznesowych. Był to trzeci, praktyczny etap konkursu. W poprzednich miesiącach młodzież zdobywała ogrom wiedzy i umiejętności, które w finałowej fazie wykorzystała w praktyce. Czas przygotowań do ostatniego etapu konkursu był bardzo intensywny i wymagał od uczniów oraz ich opiekuna ogromnego zaangażowania
i poświęcenia czasu.

I tak oto – drużyna logistyków z Czarnkowa zdobyła statuetkę, certyfikaty  oraz tytuł Finalisty w Ogólnopolskim Konkursie Młody Lean Lider.

Ewa Bielejewska