blank

Zwolnij zanim będzie za późno

zwolnij.pngTo główny przekaz spotkania z Inspektorem Ruchu Drogowego, w którym uczestniczyła młodzież naszej szkoły. Spotkanie odbyło się 26 września i brały w nim udział wybrane klasy, w których uczniowie posiadają prawo jazdy.

Wiedzy nigdy za dużo - p. Stanisław Jendraszczak w trosce o bezpieczeństwo młodych kierowców i pasażerów przygotował pełne ekspresji wystąpienie. Młodym uczestnikom ruchu drogowego przypominał o tym, że niestety główne przyczyny zdarzeń na drogach w Wielkopolsce to wciąż niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami, nieprawidłowe wyprzedzanie.

Spotkanie odbywało się w ramach tygodnia bezpieczeństwa na drodze. Wśród młodych kierowców spotkało się z życzliwym przyjęciem, mamy nadzieję, że hasło przewodnie spotkania będzie obecne w każdej sytuacji na drodze.

A.Z.

filmy

braz tech 2019

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information