blank

Egzamin zawodowy

SZKOLNA LIGA LEKKOATLETYCZNA

lekkoatletyka poznanDnia 3 października 2017r. na stadionie Olimpia w Poznaniu odbyła się Szkolna Liga Lekkoatletyczna. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie reprezentowało 10 dziewcząt i 10 chłopców. W tym roku młodzież rywalizowała w 6 dyscyplinach: pchnięcie kulą, skok w dal, bieg sztafetowy 4 x100, bieg na 100m, 400m i 800m dziewczęta oraz  bieg na 1500 chłopcy.

Pomimo chłodnego i pochmurnego dnia nasi sportowcy zawzięcie rywalizowali z najlepszymi sportowcami z województwa wielkopolskiego i godnie reprezentowali naszą szkołę. Niestety żadnemu z nich nie udało się stanąć na podium. Najlepszy wynik uzyskali chłopcy w sztafecie 4 x 100 ( Daniel Dydkiewicz, Kamil Kwiatkowski, Szymon Kostyk i Fabian Nowak) zajmując 6 miejsce z czasem 47,32.
Dziewczęta , które wzięły udział w zawodach to: Małgorzata Niżyńska z II IŻ (miejsce 12) – pchnięcie kulą; Katarzyna Kuchta z IV RL – skok w dal; Natalia Surma z II RL, Patrycja Nowińska I RL, Marta Kaczmarek z I LŻ, Angelika Torzyńska III THB – sztafeta 4 x 100 (miejsce 19); Alicja Magdziarz III THB bieg na 100m, Luiza Baksajeva I LŻ - bieg na 400m, Alicja Nowak II RL (miejsce 28), Patrycja Bartol II RL (miejsce 23) - bieg na 800m.
Chłopcy: Gracjan Dymek (miejsce 18) – 400m, Łukasz Hajman – 400m, Klaudiusz Żak – 400m, Filip Jankowski (miejsce 20) – skok w dal, Krzysztof Wedeman – 100m, Marcin Bogala – 1500m.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału w zawodach i zachęcamy do dalszej pracy w doskonaleniu umiejętności sportowych.

Opiekunowie:

Grażyna Bernard
Piotr Kłos

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information