blank

Egzamin zawodowy

Pamela -10 na Mistrzostwach Polski

pamela biegi na wwwW dniach 13-14.10.2017r. Pamela Soleniewicz - uczennica  z klasy IIaz w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie, wspólnie z kilkoma najlepszymi biegaczami  z innych szkół, wyłonionymi w eliminacjach regionalnych, reprezentowała Region Nadnotecko-Pilski na Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych „Sprawni-Razem” w Anturówku koło Łodzi.

 Zadanie do łatwych nie należało, gdyż w tych dniach zmierzyli swoje siły najlepsi długodystansowcy aż z 11 województw (oprócz podlaskiego, lubelskiego, lubuskiego, opolskiego, podkarpackiego). Łącznie przybyło 136 zawodników.

Pamela pokonując dystans 1500 m do mety dobiegła jako 10.

Ponadto wyniki innych reprezentantów z zespołu są następujące: Stawikowska Klaudia (Gębice)-6, Pruszyńska Monika (Piła)-11, Bezulski Mateusz (Jastrowie)-12,  Świrski Piotr (Jastrowie)-10, Leszczyński Dominik (Stara Łubianka)-14.

Zawodnicy wraz z opiekunem dziękują dyrekcji ZSP w Czarnkowie za współfinansowanie kosztów wyjazdu.

Opiekunem młodzieży był pan Jerzy Kucharski.

Lucyna Kalkowska

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information