blank

Egzamin zawodowy

II MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POWIATU W DRUŻYNOWYCH SZACHACH

2 msc szachy21 października 2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Trzciance odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachach. W rywalizacji udział wzięły cztery drużyny z: LO Trzcianka, Edukacji Lubasz, LO Czarnków i ZSP Czarnków. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. W pierwszej rundzie reprezentacja „górki” zmierzyła się z Edukacją Lubasz wygrywając ten pojedynek 3:1. Runda druga, to zdecydowane zwycięstwo naszej drużyny (4:0) z gospodarzem turnieju LO Trzcianka. Na drodze do pełnego sukcesu stanęła nam reprezentacja LO Czarnków pokonując naszych szachistów 2:1.

Wyniki:

I miejsce       LO Czarnków
II miejsce     ZSP Czarnków
III miejsce    LO Trzcianka
IV miejsce     Edukacja Lubasz

Serdecznie gratulujemy reprezentacji naszej szkoły w składzie: Agnieszka Sikora, Klaudiusz Żak, Kacper Ficner, Dawid Terlecki i życzymy powodzenie na Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego.

Opiekun: Piotr Kłos

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information