blank

Egzamin zawodowy

Logiczne myślenie i współpraca – to atuty uczniów „Górki”

logiczne myslenieUczniowie klasy 2Rl i 2bz, w dniu 12.10.2017r. zorganizowali wycieczkę  do Poznania gdzie uczestniczyli w grze Escape Room, polegającej na „ucieczce” z zamkniętych, tematycznych pokojach.  Gra wymaga sprytu, logicznego myślenia i współpracy – tylko dzięki temu możliwe jest rozwiązanie wszystkich zagadek i wyjście z pokoju. ExitRoom, to świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnej im, Józefa Nojego rozwiązali wszystkie  zagadki i wydostali się z pokoi, udał się to dzięki zespołowej pracy, logicznemu myśleniu i zaangażowaniu uczniów.

Paulina Giś

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information