blank

Egzamin zawodowy

Nagrodzeni nauczyciele w Pałacu Działyńskich w Poznaniu.

dzialynskich jabl26 października 2017 roku w Pałacu Działyńskich w Poznaniu Wicewojewoda Wielkopolski Marlena Maląg i Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Leszczyńska wręczyły wielkopolskim nauczycielom nagrody Ministra Edukacji Narodowej i nagrody Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

W uznaniu szczególnych zasług w pracy dydaktycznej,  wychowawczej  i opiekuńczej nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymało 25 nauczycieli z wielkopolskich szkół i placówek. Natomiast nagrodę Wielkopolskiego Kuratora Oświaty wręczono 89 nauczycielom z Wielkopolski.

Wśród nagrodzonych byli nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie: pani Elżbieta Anioła, której za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej przyznano nagrodę Ministra Edukacji Narodowej oraz pani Paulina Giś i pani Monika Jabłonowska, które zostały uhonorowane nagrodą Wielkopolskiego Kuratora  Oświaty.

Uroczystość odbywała się w reprezentacyjnej Sali Czerwonej o bogatej stiukowej dekoracji, która nawiązuje do wystroju Zamku Królewskiego w Warszawie. Uświetnieniem spotkania był występ artystyczny chóru Kopernik III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu.

Elżbieta Anioła

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information