blank

UCZNIOWIE "GÓRKI" NA BUDMIE

budma 2018BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury w Poznaniu, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie.

W tym roku Targi BUDMA trwały cztery dni od 30.01.-02.02.2018 roku. 02 lutego uczniowie klas patronackich – 1bz i 2bz oraz uczniowie klasy trzeciej zasadniczej szkoły zawodowej odbywający zajęcia praktyczne w firmie Steico z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie mieli okazję w nich uczestniczyć.

Głównym organizatorem wycieczki była firma Steico. Na stoisku 71 w pawilonie nr 3 firma STEICO prezentowała szeroką gamę drewnopochodnych wyrobów konstrukcyjnych i izolacyjnych, stanowiących kompleksową ofertę systemu budowlanego STEICO.

Targi BUDMA są uznawane za jedne z najważniejszych wydarzeń targowych w portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich, największego centrum targowego w Polsce.  Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie mogli zapoznać się z najnowszą ofertą produktową, technologiczną i usługową oraz obejrzeć innowacyjne rozwiązania technologiczne. Targi obfitowały w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej.

Największą powierzchnię zajmowały okna i drzwi. Duża była także ekspozycja dachów i podłóg. Nie mogło zabraknąć oczywiście budownictwa energooszczędnego, gdzie firma STEICO prezentowała  domy pasywne.

Tegoroczne targi dostarczyły uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego wielu inspiracji oraz ogromnej dawki wiedzy z branży budowlanej.

Lucyna Urbaniak-Pielka

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information