blank

Studniówki 2018

Serdeczny Druhu przybywaj,
wesela z nami zażywaj!

Skończymy o pianiu kura,

później już tylko............Matura!!!

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im J. Nojego w Czarnkowie mieli już swoje niepowtarzalne święto - studniówkę. Symboliczne 100 dni do matury odliczają na „Górce” klasy czwarte technikum.

studniowka 2018 1

studniowka 2018 2studniowka 2018 3Tradycja studniówkowa ma swój nadzwyczajny nastrój. Młodzież przygotowywała się do tej imprezy już od dłuższego czasu. Ze względów organizacyjnych spotkania studniówkowe odbyły się dwukrotnie - 20  i 27 stycznia 2018 roku. Na tę okazję zostały specjalnie udekorowane i przygotowane sale w wynajętych lokalach -„Cegielni” w  Brzeźnie  I „ Silvano” w  Połajewie. Te pięknie ustrojone miejsca wprowadziły uczestników w niecodzienny klimat. Na początku przedstawiciele klas powitali wszystkich gości ,w tym nauczycieli i rodziców. Później , w rytmie muzyki znanej z filmu Andrzeja Wajdy „Pan Tadeusz”, odtańczono poloneza. Taniec w wykonaniu przyszłych maturzystów podkreślił  uroczysty charakter wieczoru. Pomysłowy układ taneczny, przygotowany przez nauczycielkę wychowania fizycznego, panią Małgorzatę Bednarek ,wzbudził podziw, dumę i wzruszenie. Eleganckie stroje naszych uczniów, przepiękne róże to z pewnością akcenty, które wywołały  dodatkowe emocje, szczególnie  dostrzegalne u wychowawców. W części oficjalnej nie mogło zabraknąć przemówienia dyrektora szkoły. Pan Jan Palacz życzył młodzieży nie tylko wspaniałej zabawy   i zdanych egzaminów maturalnych. Z nieskrywaną satysfakcją wypowiadał się na temat ich osiągnięć  w czasie czteroletniej nauki w  ZSP.

Młodzież przekazała na ręce Pana Dyrektora, wychowawców , nauczycieli i rodziców kwiaty wraz z podziękowaniem za trud włożony we wspólną pracę nad tym ,by wyniki majowych egzaminów były jak najlepsze. Toast wzniesiony przez rodziców rozpoczął oficjalnie bal. Młodzież, udekorowana tradycyjnymi  „ koniczynkami”,  bawiła się do późnych godzin nocnych. W trakcie zabawy nie zabrakło muzycznych dedykacji , a w punkcie kulminacyjnym wspaniałych tortów z fajerwerkami. Pełen parkiet roztańczonych par potwierdzał, że zabawa była jedyna w swoim rodzaju i na pewno każda klasa będzie ją wspominać  z wyjątkowym sentymentem.     

Wydaje się, że tak niedawno nasi wychowankowie stawiali swoje pierwsze kroki w murach ZSP. Te minione cztery lata to ich nowe przyjaźnie, trud nauki, rozwijanie pasji i dojrzewanie do podejmowania kluczowych decyzji. Dzisiaj, przy okazji studniówkowych wspomnień, życzymy klasom IVEK,IVLG,IVM4,IVIB,IVHŻ,IVRL powodzenia na egzaminach i  zachowania najlepszych wspomnień z tej zjawiskowej studniówkowej nocy.

Wychowawcy klas:
Anna Bednarek, Hanna Karcz-Sowińska, Hanna Domagalska, Agnieszka Geremek, Anna Norkowska-Polowczyk, Katarzyna Bielejewska.

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information