blank

Dwa dni wakacji pełne atrakcji, czyli „Diamenty Przedsiębiorczości” podbijają Warszawę

diam przedsiebiorczosci 19 oraz 11 lipca 2018 roku szóstka uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie wraz z opiekunami miała przyjemność odwiedzić stolicę Polski w związku z realizacją Projektu „Diamenty Przedsiębiorczości”. Projekt z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego, będący jednym z działań towarzyszących Olimpiadzie Przedsiębiorczości, przeprowadzony przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych ma na celu wsparcie uczniów w świadomym i samodzielnym planowaniu kariery oraz podejmowaniu decyzji edukacyjnych i zawodowych.

Patrycja Nowak (1EH), Dominika Olejnicka (1EH), Klaudiusz Żak (1M4), Filip Kowalski (1M4), Daria Smogur (1LŻ) oraz Daria Brzeźniak (1LŻ) dzięki swojemu zaangażowaniu podczas trwania warsztatów „Innowatorium. Tydzień Przedsiębiorczości” otrzymali możliwość uczestnictwa w indywidualnych sesjach doradczych z Panią Anną Borowską, doświadczonym doradcą zawodowym. Spotkania odbyły się w gmachu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uczniowie przy wsparciu doradcy pracowali nad indywidualnym portfolio kariery, czyli spersonalizowaną formą dokumentowania efektów pracy. Dodatkowymi atrakcjami wyjazdów była możliwość zwiedzenia budynków Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego oraz w Centrum Nauki Kopernik. Wakacyjna aura sprzyjała także długim spacerom warszawskimi ulicami, podziwianiu Parku Łazienkowskiego czy odpoczynku na Polach Mokotowskich.

Anna Bednarek, Izabela Rybarczyk

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information