blank

DZIEWCZETA I CHŁOPCY MISTRZAMI POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

biegi przelajowe dziewczat i chlopcow28 września 2018 r .w Wieleniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Organizacja zawodów biegowych połączona została z otwarciem sportowego roku szkolnego 2018/2019, na który zostali zaproszeni dyrektorzy szkół powiatu.

Zawody sztafetowe zostały rozegrane dla wszystkich szkół powiatu: szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne, szkoły ponadgimnazjalne, pogoda bardzo sprzyjała zawodnikom. Sztafety dziewcząt i chłopców zaprezentowały się wręcz rewelacyjnie, czasy poszczególnych zawodników były na wysokim poziomie, wręcz osiągali wyniki lepsze niż na zawodach szkolnych. Wysiłek obu sztafet się opłacił ponieważ zakwalifikowaliśmy się na Mistrzostwa Wielkopolski.

Dziewczęta miały do pokonania dystans 10 x 800m, natomiast chłopcy 10 x 1200 metrów. W zawodach udział wzięło 6 szkół: LO Czarnków, Edukacja Lubasz, ZSP Trzcianka, ZST Trzcianka, ZS Krzyż WLKP oraz ZSP Czarnków.

Reprezentanci „Górki” po zaciekłej walce zdobyli w kategorii dziewcząt 1 miejsce: Bartol Patrycja 3RL, Jurgiel Kornelia 3IŻ, Nowak Alicja 3RL, Cieluszek Marika 1MR, Mula Klaudia 1LŻ, Dymek Wiktoria 1LH, Najderek Sandra 1LH, Piaskowska Dominika 1LŻ, Kubasińska Aleksandra 1LH, Raszewska Wiktoria 3RLNikodem Eliza 1LH, Wilk Roksana 1LŻ.

Ostateczna klasyfikacja dziewcząt szkoły ponadgimnazjalne:

1 miejsce ZSP Czarnków

2 miejsce Edukacja Lubasz

3 miejsce ZS Wieleń

4 miejsce LO Czarnków

5 miejsce ZS Krzyż WLKP

6 miejsce ZSP Trzcianka

Chłopcy również po zaciętej walce zajęli 1 miejsce: Bogala Marcin 4TRM, Kociuba Sławomir 3dz, Mataczyna Jakub 2BM, Siodła Michał 2dz, Wojtkowiak Kacper 2BM, Halik Jakub 1bz, Rychlewski Piotr 1LŻ, Magdziarz Maciej 1LŻ, Szymczak Tobiasz 2BM, Kluczka Krystian 1LŻ.

Ostateczna klasyfikacja chłopców szkoły ponadgimnazjalne:

1miejsce ZSP Czarnków

2miejsce LO Czarnków

3miejsce ZST Trzcianka

4miejsce Edukacja Lubasz

5miejsce ZS Wieleń

Sztafeta dziewcząt i chłopców będzie reprezentować powiat czarnkowsko – trzcianecki 17 października w Finale Województwa Wielkopolskiego. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!!

Opiekunowie: Małgorzata Bednarek, Piotr Kłos

filmy

braz tech 2019

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information