blank

Nordic walking na „ Górce”

nordic walking na gorceDnia 25.09.w ramach europejskiego tygodnia sportu w internacie przy ZSP w Czarnkowie odbył się nocny marsz nordic walking. Brało w nim udział 20 uczestników wraz z wychowawcami E. Helwich i A. Smolak. Marsz miał na celu zapoznanie się z techniką marszu z kijkami. Młodzież dowiedziała się jakie zalety ma nordic wolking. Sport ten mocno aktywizuje górne partie sylwetki: ramiona, barki, klatkę piersiową jednocześnie odciąża stawy kolanowe i kręgosłup ponieważ kije stanowią dodatkowe wsparcie dla aparatu ruchu. Trasa była wymagająca i niełatwa do przebycia jednak cała grupa poradziła sobie bez żadnych przeszkód, po powrocie do internatu czekał na nas grill i ciepła herbata.

Piotr Kłos

filmy

braz tech 2019

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information