Egzamin zawodowy

Szkolna Liga Lekkoatletyczna

szkolna liga laDnia 3 października 2018r na stadionie MOSiR w Pile odbyła się Szkolna Liga Lekkoatletyczna. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie reprezentowało 10 dziewcząt i 14 chłopców.

W tym roku młodzież rywalizowała w dyscyplinach: pchnięcie kulą, skok w dal, skok wzwyż, rzut oszczepem, bieg sztafetowy 4 x100, bieg na 100m, 400m, 800m i 1500m. Pomimo chłodnego i deszczowego dnia nasi uczniowie rywalizowali z najlepszymi sportowcami z rejonu pilskiego i godnie reprezentowali naszą szkołę. Zawodnicy z „Górki” zdobyli trzy medale w tym: 2 złote i 1 brązowy.

Zdobywcy złotych medali:

1. Daniel Dydkiewicz -100m
  2. Filip Jankowski -skok wzwyż

Zdobywcy brązowych medali:

1. Wojciech Stefaniak -rzut oszczepem

Ponadto ZSP Czarnków reprezentowali:

Dziewczęta: Roksana Wilk (100m), Wiktoria Gauza (100m), Aleksandra Kubasińska (200m, miejsce 10), Wiktoria Dymek (400m, miejsce 4), Kornelia Jurgiel (800m, miejsce 5), Marika Cieluszek (800m, miejsce 6), Patrycja Bartol (skok w dal, miejsce 7), Jagoda Sówka (skok w dal, miejsce 15), Daria Smogór (pchnięcie kulą, miejsce 10), Wiktoria Raszewska (pchnięcie kulą, miejsce 8), sztafeta 4x100 w składzie: Wiktoria Dymek, Roksana Wilk, Wiktoria Gauza i Patrycja Bartol – miejsce 6.

Chłopcy: Kamil Bierbasz – Juchnowicz (100m, miejsce 5), Kacper Izydorczyk (100m,miejsce 7), Jakub Mataczyna (200m, miejsce 5), Kacper Wojtkowiak (400m, miejsce 12), Marcin Bogala (800m, miejsce 7), Piotr Rychlewski (800m, miejsce 8), Sławomir Kociuba (800m, miejsce 11), Tobiasz Szymczak (1500m, miejsce 12), Krystian Kluczka (skok w dal, miejsce 8), Maksymilian Kwiatkowski (pchnięcie kulą, miejsce 4), Radosław Ostrowski (pchnięcie kulą, miejsce 6), sztafeta 4x100 w składzie: Kamil Bierbasz-Juchnowicz, Krystian Kluczka, Jakub Mataczyna i Daniel Dydkiewicz – miejsce 6.

Opiekunowie: Małgorzata Bednarek, Piotr Kłos