Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju Chłopców

mist pow unihokej chJuż drugi raz w historii szkół ponadgimnazjalnych na Hali Sportowo – Widowiskowej w Wieleniu zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju. Organizatorem turnieju był Zespół Szkół w Wieleniu. W rywalizacji chłopców udział wzięły trzy szkoły: Edukacja Lubasz, ZS Wieleń i ZSP Czarnków. Reprezentacja „Górki” w pierwszym swoim spotkaniu zmierzyła się
z Edukacją Lubasz wygrywając ten pojedynek 3:1. Walka o pierwsze miejsce miała rozstrzygnąć się pomiędzy ZSP Czarnków a ZS Wieleń. Niestety po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu reprezentacja „Górki” uległa gospodarzom 4:2, zajmując ostatecznie drugie miejsce. Godnym uwagi jest fakt, że najlepszym zawodnikiem turnieju i najlepszym strzelcem turnieju (5 bramek) został wybrany uczeń ZSP w Czarnkowie Przemysław Grzybowski.
Klasyfikacja końcowa:

ZS Wieleń                     miejsce I

ZSP Czarnków              miejsce II

Edukacja Lubasz           miejsce III

Skład reprezentacji: Przemysław Grzybowski, Patryk Rutkowski, Filip Soboń, Maciej Kubiak, Kujat Dawid, Jakub Mataczyna, Robert Rybarczyk i Kamil Krysztofiak.

Gratulujemy!

Opiekun: Piotr Kłos