Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewczat

sztafeta poznanReprezentacja dziewcząt zakwalifikowała się do Finału Wojewódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych i reprezentowała powiat czarnkowsko - trzcianecki. Przy sprzyjającej, pięknej słonecznej pogodzie w rywalizacji wzięły udział 24 szkoły dziewcząt z województwa Wielkopolskiego. Dziewczęta zaprezentowały się bardzo dobrze, osiągając podobne czasy. Wykazały się dużą determinacją i wolą walki. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Patrycja Bartol 3RL, Marika Cieluszek 1MR,Wiktoria Dymek 1LH, Kornelia Jurgiel 3IŻ, Aleksandra Kubasińska 1LH, Klaudia Mula 1LŻ, Sandra Najderek 1LH, Eliza Nikodem 1ez, Alicja Nowak 3RL, Dominika Piaskowska 1LŻ, Roksana Wilk 1LŻ zajęła siedemnaste miejsce.
Gratulujemy!

Opiekun Małgorzata Bednarek