blank

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju Dziewcząt

unihokej dziewPo raz kolejny w Hali Sportowo-Widowiskowej w Wieleniu  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju chłopców i dziewcząt. Organizatorem turnieju był Zespół Szkół w Wieleniu. W zawodach wzięły udział cztery szkoły ponadgimnazjalne. W każdym meczu reprezentantki szkół wykazały się dużą wolą walki i zaangażowaniem. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły brała udział drugi raz od momentu wprowadzenia rozgrywek w szkołach ponadgimnazjalnych. Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Zespół reprezentowały: Wiktoria Grencel 2LŻ, Oliwia Helak 3RL, Dominika Latańska 2BM, Oliwia Ławniczak 2BM, Julia Nawrot 2LŻ, Weronika Nowak 3IB, Julia Polcyn 2LŻ, Jagoda Rajch 3IŻ, Karolina Rybus 2EH, Natalia Sajczyk 3IŻ, Paulina Ściepura 3IŻ, Maja Zawadzka 2EH

Wyniki w kategorii dziewcząt:

I miejsce: Zespół Szkół Wieleń

II miejsce: LO Czarnków

III miejsce: Edukacja Lubasz

IV miejsce: ZSP Czarnków

Opiekun: Małgorzata Bednarek

filmy

braz tech 2019

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information