blank

Z farbami po flagę Paintball - gra integracyjna.

paintBallW dniu 22 października druga klasa patronacka Steico spółka z o.o. z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie wzięła udział w wycieczce do pobliskiego Sokołowa, gdzie uczestniczyła w grze i zabawie w  paintball zorganizowanej przy wspólnym udziale zakładu oraz szkoły.

22 uczniów oraz opiekunowie zostali podzieleni na 4 grupy, które rywalizowały pomiędzy sobą o zdobycie 3 flag rozmieszczonych na polu bitwy. Do pozorowanej walki uczestnicy podeszli bardzo ambitnie, zmagania były zacięte, a każda z drużyn wkładała w wykonanie zadania maksimum wysiłku. Wynik rywalizacji miał oczywiście znaczenie, ale najważniejsza była dobra zabawa. Gdy opadł bitewny kurz i emocje, śmiechom, żartom i opowieściom z przeżytych chwil nie było końca. W trakcie przerw oraz na koniec zabawy można było ogrzać się przy ognisku, usmażyć kiełbasę i wypić ciepłą herbatę z cytryną. Wszystko w pięknej scenerii jesiennego lasu, przebarwiających się liści i słonecznej pogody, która po chłodnym poranku wyjątkowo dopisała.

Uczniowie stwierdzili, iż była to bardzo miła niespodzianka, stanowiąca odskocznię od nauki w szkole i zakładzie. Pokonane drużyny już czekają na możliwość rewanżu.

Obecnie Steico spółka z o.o. w Czarnkowie zatrudnia 53 uczniów młodocianych w 5 zawodach:

Mechanik-operator maszyn do produkcji drzewnej, stolarz, ślusarz, elektryk, operator obrabiarek skrawających. Oprócz wynagrodzenia gwarantowanego ogólnymi przepisami młodociani otrzymują wynagrodzenia finansowane przez Steico spółka z o.o.: wynagrodzenie za frekwencję ( zarówno w szkole jak i zakładzie) oraz wynagrodzenie za wyniki w nauce. Uczniowie mogą również korzystać z bogatego pakietu socjalnego, bezpłatnych dowozów z kierunku Wielenia oraz Lubasza.

Steico spółka z o.o. wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie wzorem lat ubiegłych prowadzi rekrutację uczniów młodocianych na praktyczną naukę zawodu w roku szkolnym 2019/2020 w wyżej wymienionych zawodach.

Opiekunowie : Mirosław Mantaj ,  Adrian Smolak 

filmy

braz tech 2019

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information