Piernikowe ozdoby świąteczne

piernikowe ozdoby14 grudnia 2018r. w Centrum Edukacji Zawodowej w Czarnkowie zorganizowano wystawę, na której zostały zaprezentowane świąteczne ozdoby piernikowe wykonane przez uczniów klasy II i III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

Piernikowe wyroby w formie domków, choinek, aniołków, gwiazdek zostały upieczone i udekorowane w pracowni spożywczej centrum. Młodzież tworząc swoje dzieła wykazała się pomysłowością, wyobraźnią oraz umiejętnościami praktycznymi w zakresie dekorowania wyrobów cukierniczych.

Po zakończeniu wystawy wszystkie prace zostały przekazane do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czarnkowie przy ulicy Wronieckiej, gdzie są udostępnione do obejrzenia mieszkańcom Czarnkowa i okolic, a przede wszystkim uczniom szkoły podstawowej i przedszkolakom.

Uczniom dziękujemy za zaangażowanie życząc radosnych i pachnących piernikami Świąt Bożego Narodzenia.

K.Haracewiat

T.Sołtysiak