blank

Piernikowe ozdoby świąteczne

piernikowe ozdoby14 grudnia 2018r. w Centrum Edukacji Zawodowej w Czarnkowie zorganizowano wystawę, na której zostały zaprezentowane świąteczne ozdoby piernikowe wykonane przez uczniów klasy II i III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

Piernikowe wyroby w formie domków, choinek, aniołków, gwiazdek zostały upieczone i udekorowane w pracowni spożywczej centrum. Młodzież tworząc swoje dzieła wykazała się pomysłowością, wyobraźnią oraz umiejętnościami praktycznymi w zakresie dekorowania wyrobów cukierniczych.

Po zakończeniu wystawy wszystkie prace zostały przekazane do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czarnkowie przy ulicy Wronieckiej, gdzie są udostępnione do obejrzenia mieszkańcom Czarnkowa i okolic, a przede wszystkim uczniom szkoły podstawowej i przedszkolakom.

Uczniom dziękujemy za zaangażowanie życząc radosnych i pachnących piernikami Świąt Bożego Narodzenia.

 

K.Haracewiat

T.Sołtysiak

 

filmy

braz tech 2019

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information