blank

I edycja szkolnego konkursu języka niemieckiego

najlepszy kal adwUczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie po raz pierwszy wzięli w tym roku udział w szkolnym konkursie językowym pt.”MEIN SCHÖNSTER ADVENTSKALENDER” na najlepszy kalendarz adwentowy. W konkursie mogły uczestniczyć pojedynczy uczniowie lub dwuosobowe zespoły.

Celem konkursu było poznanie adwentowych i bożonarodzeniowych tradycji w krajach niemieckojęzycznych, popularyzowanie języka niemieckiego wśród młodzieży, wzbudzenie zainteresowania i szacunku dla odmiennych kultur i tradycji innych krajów, inspirowanie młodzieży do podejmowania nowych wyzwań pobudzających ich kreatywność poprzez korzystanie z różnych źródeł informacji oraz rozwijanie talentów plastycznych.

Wszystkie prace można było podziwiać na pierwszym piętrze w budynku B. Trzeba przyznać, że twórcy prac dołożyli wszelkich starań, by ich kalendarze były oryginalne i ciekawe.

Autorzy najlepszych kalendarzy 14 grudnia 2018 r. otrzymali dyplomy, nagrody oraz oceny przedmiotowe. Pierwsze miejsce zdobyła Zuzanna Cieślik z klasy 1 Ek, miejsce drugie Katarzyna Sroka z klasy 3 RL, a na miejscu trzecim uplasowała się Aneta Berlik z klasy 2 RL. Gratulujemy!

Organizatorzy:

Lucyna Urbaniak – Pielka
Sylwia Jasionek – Grzelak

filmy

braz tech 2019

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information