PROFILAKTYKI CIĄG DALSZY

profilaktyki cdW dniu 11 grudnia w ramach obchodów „Dni profilaktyki uzależnień” na terenie naszej szkoły zorganizowano spotkanie dla uczniów i nauczycieli z toksykologiem, doktorem Erykiem Matuszkiewiczem z oddziału toksykologii ze Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Spotkanie i godzinny wykład dotyczył przyczyn i następstw ryzykownych zachowań do jakich niewątpliwie należy eksperymentowanie z substancjami psychoaktywnymi, dopalaczami i innymi środkami. Treści poruszane przez naszego gościa poparte wieloletnią pracą i olbrzymim doświadczeniem były okazją do wielu przemyśleń, zastanowienia i potwierdzały zasadę, że: „ W życiu jak w tańcu każdy krok ma znaczenie”.

M. Jabłonowska
J. Kicza