blank

PROFILAKTYKI CIĄG DALSZY

profilaktyki cdW dniu 11 grudnia w ramach obchodów „Dni profilaktyki uzależnień” na terenie naszej szkoły zorganizowano spotkanie dla uczniów i nauczycieli z toksykologiem, doktorem Erykiem Matuszkiewiczem z oddziału toksykologii ze Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Spotkanie i godzinny wykład dotyczył przyczyn i następstw ryzykownych zachowań do jakich niewątpliwie należy eksperymentowanie z substancjami psychoaktywnymi, dopalaczami i innymi środkami. Treści poruszane przez naszego gościa poparte wieloletnią pracą i olbrzymim doświadczeniem były okazją do wielu przemyśleń, zastanowienia i potwierdzały zasadę, że: „ W życiu jak w tańcu każdy krok ma znaczenie”.

M. Jabłonowska
J. Kicza

 

filmy

braz tech 2019

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information