blank

CHŁOPCY Z „GÓRKI” NA 2 MIEJSCU W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

tenis wojDnia 17.12.2018 roku w Krzyżu Wlkp., 14 drużyn z całego województwa rywalizowało o miano najlepszej drużyny w Wielkopolsce w tenisie stołowym. Prawo startu w zawodach miały po dwa zespoły z każdego rejonu sportowego zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

kat. chłopców:   ZSP ZDUNY, ZSP 1 KĘPNO, II LO KONIN, LO SŁUPCA, ZSTCKZiU LESZNO, ZSP NIETĄŻKOWO, CKZiU WYRZYSK, ZSP CZARNKÓW, II LO GNIEZNO, I LO GNIEZNO, ZS OBORNIKI, ZS KÓRNIK, III LO POZNAŃ oraz gospodarz zawodów ZS Krzyż Wlkp.

Drużyny przyporządkowano do grup, nasi reprezentanci: Maciej Buśko 2EH, Mikołaj Kowalski 1MI, Dariusz Kowal 3bz grali w swojej grupie z ZSP ZDUNY i III LO POZNAŃ. Awansowali do dalszych rozgrywek wygrywając swoją grupę, następnie grali z CKZiU Wyrzysk, rewanżując się za Mistrzostwa Rejonu pokonali drużynę z Wyrzyska 3:1.Następny mecz również chłopcy wygrali i awansowali do finału, ale w finale ulegli drużynie ze Słupcy 3:1. Drugie miejsce dla naszej drużyny w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego to pierwszy tak ogromny sukces w tej dyscyplinie sportu. Przypomnę, iż drużyna chłopców przebrnęła do finału wojewódzkiego, wygrywając powiat, zajmując drugie miejsce w rejonie, aby ostatecznie zająć drugie miejsce w województwie wielkopolskim.

 

GRATULUJĘ I ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW

 

Małgorzata Bednarek

 

filmy

braz tech 2019

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information