blank

Wigilia w Internacie ZSP

wigilia w internacieBoże Narodzenie to najpiękniejsze święta spośród wszystkich świąt, szczególnie radosne, pełne dobrych uczuć, tradycji, pachnące choinką. Spotkanie wigilijne stanowi bardzo ważny element wspólnego przebywania ze sobą mieszkańców internatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego w Czarnkowie.

Ta szczególna uroczystość odbyła się w naszym internacie 18 grudnia o godz. 19:00. Przy biało nakrytych, pięknie przystrojonych stołach spotkali się wychowankowie internatu z wychowawcami, Panią Kierownik Magdaleną Toman-Kossakowską, Dyrektorem Janem Palaczem, Księdzem Hubertem, pracownikami internatu. Po odczytaniu przez Dyrektora Jana Palacza Ewangelii według Św. Łukasza, życzenia świąteczne złożyli wychowankowie, Pani Kierownik, Dyrektor i Ksiądz Hubert. Następnie nadszedł czas na przełamanie opłatka i wspólne składanie sobie życzeń. W radosnych nastrojach zasiedliśmy do wieczerzy wigilijnej, pełnej pysznych potraw przygotowanych przez nasze panie kucharki. Na zakończenie tej uroczystej kolacji każdy z wychowanków internatu otrzymał paczkę od Świętego Mikołaja.

Wigilia przebiegała w atmosferze rodzinnego ciepła i wzajemnej życzliwości. I takiej wigilii oraz całych Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam.

M.Toman-Kossakowska

E.Helwich

A.Smolak

 

filmy

braz tech 2019

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information