blank

Brązowa Szkoła 2019!!!

brazowe technikum 2019 kopiaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie uzyskała tytuł „Brązowej Szkoły 2019”, w ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY, będący potwierdzeniem wysokiej jakości pracy szkoły. Wyróżnienie stało się faktem dzięki dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez nauczycieli, uczniów oraz władze samorządowe.

 

filmy

braz tech 2019

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information