blank

WYRÓŻNIENIA w ZSP w Czarnkowie X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego GEO - PLANETA

geo planetaTym razem dwa wyróżnienia w tegorocznej X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego GEO - PLANETA przypadły w udziale uczennicom ZSP w Czarnkowie Weronice Bielejewskiej i Dianie Ryżek .

Kolejny raz uczniowie ZSP wzięli udział w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego ,,GEO PLANETA”, przeprowadzanego przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej ,,POKOLENIE” . Konkurs przeprowadzony został przez szkolnego koordynatora Magdalenę Domagała w dniu 21.11.2018r. Do konkursu przystąpiły 24 osoby.

Komitet organizacyjny tegoż konkursu poinformował nas w bieżącym tygodniu o wynikach tegorocznej edycji, przyznając dyplom wyróżnienia za bardzo dobry wynik oraz nagrodę książkową dla   uczennic III klasy LE Weroniki Bielejewskiej i Diany Ryżek oraz dyplomy wyróżnienia dla Wiktorii Dziaduch kl.III LE, Patryka Piotr kl.III RL, Dominiki Ślęga kl.III LE i Gracjana Erdmanna kl.III RL , a także dyplomy uznania dla pozostałych uczniów oraz dyplom za zaangażowanie i wkład pracy dla szkolnego koordynatora konkursu.

Mam nadzieję, że konkurs/choć dość trudny/ stanowił zachętę do nabywania doświadczenia, pogłębiania wiedzy ,rozwijania umiejętności uczniów, a rywalizacja dostarczyła ciekawej rozrywki umysłowej oraz satysfakcji z osiągnięć. Bez względu na uzyskane wyniki został osiągnięty cel, tj. upowszechnianie wśród młodzieży wiedzy z zakresu geografii Polski i świata.

Konkurs stał na wysokim poziomie, tym bardziej gratulujemy uczestnikom a w szczególności Weronice i Dianie bardzo dobrego wyniku. Wszystkich uczniów zachęcam do zgłębiania wiedzy o Naszej planecie – bo zawsze warto nabywać nowych doświadczeń i się doskonalić.


Magdalena Domagała

 

filmy

braz tech 2019

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information