blank

„ POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

wiktoria najlepsza kopiaWIKTORIA W GRONIE NAJLEPSZYCH W OKRĘGU WIELKOPOLSKIM

Dnia 19 lutego 2019r. w Sali Witrażowej Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu uczennice z czarnkowskiej „GÓRKI” przystąpiły do konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” na etapie okręgowym. Nasza uczennica Wiktoria Raszewska z klasy 3RL zajęła drugie miejsce i tym samym będzie reprezentowała okręg wielkopolski na etapie centralnym, który odbędzie się w kwietniu w Warszawie.

Od sześciu lat uczniowie „Górki” uczestniczą w ogólnopolskim programie KULTURA BEZPIECZEŃSTWA. Jednym z jego elementów jest konkurs „ Poznaj swoje prawa w pracy”. Ma on popularyzować wiedzę, dotyczącą przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.

Do szkolnego etapu przystąpiło pięć uczennic, które rozwiązały test sprawdzający wiedzę z zakresu prawa pracy. Przeprowadzone eliminacje wyłoniły reprezentantów naszej szkoły do etapu okręgowego, zostały nimi Wiktoria Raszewska z klasy 3RL oraz Weronika Horoszkiewcz z klasy 3BM. Uczennice rozpoczęły ciężką pracę nad zagadnieniami, obejmującymi tematykę konkursu.

Osiągnięty sukces zmotywował nas do dalszej pracy nad poznawaniem skomplikowanych zagadnień, Wiktoria wzięła udział w spotkaniu z Inspektorem Państwowej Inspekcji Pracy - panią Teresą Domżalską, która spotkała się z uczniami naszej szkoły
i przeprowadziła zajęcia, dotyczące prawa pracy.

Gratulujemy Wiktorii osiągniętego sukcesu i równocześnie życzymy powodzenia
w Warszawie.

 

MM-S

 

filmy

braz tech 2019

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information