blank

Czas na rekolekcje!

„Z Maryją w nowe czasy” to hasło tegorocznych rekolekcji szkolnych. Poprowadzą je ks. Rafał Walid i pan Andrzej Sowa, który opowie swoje świadectwo życia. Jego historię można usłyszeć w licznych wywiadach i nagraniach m.in. na youtube.pl oraz przeczytać w książce „Ocalony”.

Rekolekcje są czasem przygotowania do najważniejszego wydarzenia dla chrześcijan: Triduum Paschalnego, które wprowadza w okres Wielkanocy. Rekolekcje pomagają skierować wzrok i serce na sprawy najważniejsze, są drogą do zacieśnienia relacji z Bogiem, szansą na spotkanie z Nim. Uczniowie wraz z nauczycielami będą spotykać się z rekolekcjonistami przez trzy dni. Od poniedziałku do środy w dniach 11-13 marca 2019 r.

Na zdjęciu widać pracę, która zajęła pierwsze miejsce w szkolnym konkursie na plakat zachęcający do udziału w rekolekcjach. Wykonała go Patrycja Siodła z klasy 1 LH. Plakat przypomina utworzone na portalu społecznościowym wydarzenie. Jury, w skład którego weszły panie: Monika Jabłonowska Marta Kasperczak, Aleksandra Marcińczak oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z klasy 3 IŻ, było jednogłośne. Drugie miejsce przyznano Weronice Kałuży z 1 LH, a trzecie ex aequo Julii Sobocie z 1 Ek i Dawidowi Nowakowi z 1 dz. Gratulujemy!

 

filmy

braz tech 2019

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information