DZIEWCZYNY Z GÓRKI NA TRZECIM STOPNIU PODIUM

pilkarki na 3 st11 marca 2019r. reprezentacja szkoły w piłce nożnej wzięła udział w „II Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Naczelnika Edukacji Starostwa Powiatowego w Czarnkowie”. Turniej został zorganizowany przez Zespół Szkół w Wieleniu. W zawodach wzięło udział 5 drużyn: ZSP Czarnków, LO Trzcianka, Edukacja Lubasz, LO Czarnków, oraz gospodarz. Zawody zostały rozegrane w systemie każdy z każdym. Nasza reprezentacja w pierwszym meczu przegrała po bardzo wyrównanym i emocjonującym meczu z LO Czarnków 3:2.

W kolejnym pojedynku naszymi rywalkami były dziewczyny z LO Trzcianka, które pokonaliśmy 2:0. W przedostatnim spotkaniu naszymi rywalkami były uczennice ZS Wieleń. Po bardzo wyrównanym, emocjonującym meczu musieliśmy uznać wyższość zawodniczek z Wielenia, które zwyciężyły 2:1 strzelając zwycięską bramkę na kilka sekund przed końcem. Ostatnie spotkanie nasza reprezentacja zagrała z Edukacją Lubasz. Był to niewątpliwie najlepszy nasz mecz na tym turniej i po wspaniałej walce oraz rozegraniu wielu brawurowych akcji wygraliśmy 4:3. Wyniki powyższych spotkań ostatecznie pozwoliły nam zająć trzecie miejsce, drugie przypadło dziewczynom z LO Czarnków, a pierwsze reprezentantkom ZS Wieleń. Górkę reprezentowały następujące dziewczyny: Joanna Antkowiak, Patrycja Fręśko, Milena Szymkowiak, Wiktoria Raszewska, Alicja Magdziarz, Klaudia Graczyk, Sandra Kaput, Monika Kordy oraz Magda Nowaczyk. Duży indywidualny sukces odniosła Wiktoria Raszewska, która została najlepszą zawodniczką turnieju. Opiekunem drużyny był Adam Derkowski.

braz tech 2019