blank

SUKCES UCZENNIC GÓRKI NA OLIMPIADZIE WIEDZY KONSUMENCKIEJ

olimpiada wiedzy konsumenckiejDnia 11.03.2019r. w Starostwie Powiatowym w Czarnkowie odbyła się XV Wielkopolska Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej im. Elżbiety Połczyńskiej, którą uroczyście rozpoczął Pan Starosta Feliks Łaszcz. W olimpiadzie wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalych im. Józefa Nojego w Czarnkowie. Konkurs zakończył się dla Górki sukcesem, drugie miejsce zajęła Weronika Żak, a trzecie Natalia Surma z klasy IIIRL, które będą reprezentowały szkołę w dalszych etapach. Celem olimpiady było poszerzenie wiedzy na temat praw i obowiązków konsumenta.

Paulina Giś

 

filmy

braz tech 2019

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information