blank

AKTYWNI NA BUDMIE!

Od 12 do 15 lutego 2019 roku uczniowie 3 klasy szkoły branżowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie odbywający praktyki w firmie STEICO uczestniczyli w Targach BUDMA. Targi BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa
i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy.

Na targach nasi uczniowie nie tylko zapoznali się z ofertami licznych wystawców, ale przede wszystkim aktywnie tworzyli stoisko STEICO. Pod czujnym okiem Pana Marcina Paczyńskiego od podstaw budowali dom z produktów Steico z jednoczesną prelekcją dotyczącą technologii drewnianej. Prezentowali wykorzystywane podczas budowy materiały, sposób ich obróbki oraz najnowocześniejsze narzędzia przeznaczone do tego celu.

Dzięki działaniom praktycznym tegoroczne targi pomogły naszym uczniom zgłębić wiedzę oraz zdobyć niezbędne doświadczenie.

L.U-P

filmy

braz tech 2019

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information