Udostępnianie wyników egzaminu zawodowego

Udostępnianie wyników egzaminu maturalnego i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna informuje, że do szkół przeprowadzających egzamin maturalny / egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie zostały przekazane loginy i hasła niezbędne do sprawdzenia przez zdających wyniku egzaminu. Dostęp do własnych wyników możliwy będzie (w serwisie uczniowie.oke.poznan.pl):

-   egzamin maturalny - od dnia 3 lipca br. (nie wcześniej),
-   egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie - od dnia 31 sierpnia br.
(nie wcześniej).

UWAGA:

1. EGZAMIN MATURALNY

Absolwenci, którzy składali deklarację przystąpienia do egzaminu maturalnego w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu (likwidacja macierzystej szkoły) loginy i hasła mogą odebrać w szkole, w której przystąpili do egzaminu w maju 2018 r. lub w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu (VIII p.).

1. EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

Absolwenci, którzy składali deklarację przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu loginy i hasła mogą odebrać w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu (VIII p.).